O mnie

Cześć, jestem Gosia, mam 24 lata i pochodzę z Warszawy.

Od zawsze interesowało mnie wszystko co związane ze zdrowiem i pięknem całego naszego ciała. Fascynuje mnie to jak szerokie i nieprawdopodobne zastosowanie w kosmetyce mogą mieć produkty, które możemy znaleźć we własnej kuchni.

Już jako mała dziewczynka podbierałam mamie różne kosmetyki i namiętnie ich używałam, szukając nowych rozwiązań do czego ich jeszcze można użyć i jak to będzie wyglądało. Dalej jako nastolatka miałam wiele problemów z samoakceptacją przez poważne problemy z trądzikiem. Wtedy zaczęłam szukać w internecie i nie tylko informacji jak się go pozbyć najlepiej małym kosztem, bez potrzeby korzystania z usług lekarzy i bez aplikowania drogich i często mało skutecznych maści. Przetestowałam wiele metod, które zaczęłam opisywać w swoim notatniku, gdy kilka z nich stało się naprawdę pomocnych podzieliłam się tą wiedzą z moimi koleżankami. U nich też były widoczne pozytywne rezultaty. Dziewczyny z mojej klasy zaczęły pytać mnie czy mam jakieś rady na inne problemy skórne, jedne pytały co zrobić w przypadku łupieżu inne z opryszczką czy wągrami. A ja spędzałam wieczory w bibliotece, czy w internecie szukając wspaniałych metod by rozwiązać ich problemy. Nie wszystkie metody działały, ale niektóre z nich były zachwycające i właśnie w ten sposób powstał pomysł na ten blog.

Koleżanki ze szkolnej ławki pobudziły we mnie ciekawość testowania i tworzenia własnych treści. Dlatego też moje zainteresowania skłoniły mnie do pójścia na studia kosmetyczne by dogłębnie poznać tajniki pięknej skóry, nie tylko te naturalne, ale również te wspomagane przez nowoczesne technologie. Tak więc jestem kosmetologiem i z zamiłowaniem zajmuje się upiększaniem innych oraz siebie. Witajcie w moim świecie! 🙂

o mnie 2
pl_PLPolish